Wspomnienia Kasi z pobytu Aupair w Wielkiej Brytanii
Wspomnienia Kasi z pobytu Aupair w Wielkiej Brytanii

Cześć wszystkim!

Mam na imię Kasia i tydzień temu wróciłam z 7-miesięcznego pobytu w Wielkiej Brytanii gdzie pracowałam jako au pair. Szczerze?? Było to najlepsze 7 miesięcy w moim życiu. Mieszkałam razem z moją angielską rodzinką w małej miejscowości w Kent. Magiczna część Anglii: dużo zieleni, mnóstwo przepięknych zamków otoczonych ogromnymi parkami, przesympatyczni ludzie. Czego można chcieć więcej??

W Anglii opiekowałam się dwójką fantastycznych dzieci: 5-letnią Scarlett oraz małym Hectorem, który niedawno skończył roczek. Mimo tego, że opieka nad dziećmi nie jest łatwym zadaniem, muszę przyznać, że ta dwójka sprawiła, że czułam się najszczęśliwszą osobą na świecie. Scarlett- zawsze pełna energii nie odstępowała mnie na krok, a Hector... miałam przyjemność być przy nim w wielu przełomowych momentach w jego życiu jak pierwsze kroki, jedzenie po raz pierwszy łyżką bez niczyjej pomocy, pierwsze słowa. Jednak nie tylko możliwość poznania innego kraju oraz dzieciaki sprawiły, że czułam się tam szczęśliwa. Rodzice maluchów również się do tego przyczynili. Sprawili, że czułam się jak w domu i wiem, że pozostaniemy przyjaciółmi i że jeszcze się zobaczymy.

Podsumowując, polecam taki wyjazd każdemu. Oprócz języka i kultury, możecie poznać fantastycznych ludzi, którzy mogą się okazać bliskimi przyjaciółmi.
Pozdrawiam

Kasia


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair