Au Pair członkiem rodziny szwajcarskiej- relacja Magdy
Au Pair członkiem rodziny szwajcarskiej- relacja Magdy

Mój pobyt w Szwajcarii , będę wspominała bardzo miło ! :)

Opiekowałam się dwiema dziewczynkami w wieku 3 lat  i 18 miesięcy z którymi od razu się zaprzyjaźniłam. :) Ze strony całej Host rodziny ( łącznie z dziadkami :) mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. Od początku czułam sie tam jak członek rodziny co bardzo pomogło mi w pierwszych tygodniach pobytu. Byli na tyle mili, że nie przeszkadzał im mój wegetarianizm, a wręcz zmienili po części swoje menu -głównie dla mnie i byli naprawdę zainteresowani moją kuchnią :)

 ,,Moja rodzinka,, prowadziła bardzo aktywny tryb życia, tak, że wszystkie weekendy miałam zarezerwowane na zwiedzanie Szwajcarii, a mieszkając w bardzo bliskiej odległości od Jeziora Genewskiego -nie mogłam narzekać na nudę.

  Szwajcaria okazała się malowniczym krajem! Pobyt w części francusko-języcznej pomógł mi oswoić sie z językiem, którego naukę mam zamiar dalej kontynuować.

 Ludzie tutaj ,zawsze uśmiechnięci i pogodni - witają każdego napotkanego turystę . Oprócz malowniczej okolicy (mieszkałam w kantonie Vaud, w pobliży Lozanny ) jest mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzenia -jak sławny zamek Chillon, czy muzeum firmy Nestle. Miłośnicy gór, będę naprawdę zadowoleni , z moją rodzinką miałam przyjemność oglądać ośnieżone  szczyty Mont Blanc  będąc na wycieczce we Francji.

  Au pair, to fajna i ciekawa przygoda dla wszystkich zainteresowanych poznaniem świata i innych ludzi! Moim zdaniem naprawdę warto!

Magda.

 PS. Magda zgłosiła się na ponowny wyjazd, tym razem wybrała Belgię:)


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair