Iwona Jazdzyk Au pair w Seattle
Iwona Jazdzyk Au pair w Seattle
Mam na imię Iwona, pochodzę z okolic Łowicza, Seattle. Mój pobyt AU Pair w USA rozpoczął się 3 dniowym pobytem w Nowym Jorku w hotelu na Manhattanie i szkoleniem. Podczas mojego szkolenia było ok. 70 osób, głownie dziewczyn i kilku chłopaków z całego świata.  Moja rodzina goszcząca, mieszka na niewielkiej wyspie koło Seattle. Dzieci, którymi się opiekuje są b. miłe, spokojne i bardzo zajęte nauką i dodatkowymi zajęciami.
Moja rodzina goszcząca b. dużo podróżuje po całym świecie - ostatnio byliśmy z całą rodziną w Meksyku przez 2 tygodnie i mimo, ze pomagałam w opiece nad dziećmi były to dla mnie niesamowite wakacje, gdyż po raz pierwszy byłam w tak egzotycznym kraju. Cały dzień spędzałam z dziećmi na basenie lub na plaży.
Mój dzień jako au pair z rodziną rozpoczyna się rano ok. 6.30, wtedy budzę dzieci i pomagam im w przygotowaniu ich do szkoły, następnie odwożę je do szkoły i wracam do domu, jem śniadanie i robię drobne porządki w kuchni i pokojach dzieci i mam trochę wolnego czasu, po południu odbieram dzieci ze szkoły, jemy lunch i zazwyczaj zawożę je na zajęcia dodatkowe np. grę na skrzypcach, pianinie, zajęcia sportowe, wieczorem chodzimy na długie spacery z dziećmi i psem nad morze.
W weekend mam czas dla siebie, zapisałam się na siłownie i jogę i  2 razy w tygodniu chodzę na angielski w college`u.  Gdybym miała podjąć decyzje o wyjeździe jeszcze raz to z pewnością nie miałabym żadnych wątpliwości i polecam taki wyjazd każdej młodej osobie, która jest ciekawa świata i chce podróżować.  Pozdrawiam Iwona Jażdzyk , May 2006

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair