Relacja i opinie Prowork Konferencja biur Au Pair Budapeszt 2012
Relacja i opinie Prowork Konferencja biur Au Pair Budapeszt 2012

Ponad 160 organizacji zajmujących wymiana kulturową dla młodzieży wzięło  udział w corocznej międzynarodowej konferencji IAPA (International Au Pair Association) , która odbyła się w dniach 14 -14 marca 2012 w Budapeszcie.  Prowork to jedyne biuro z Polski biorące udział w konferencji i  spotkaniach z przedstawicielami organizacji z całego świata, w tym  z Francji, Wielkiej Brytanii, USA, Norwegii, Holandii, Hiszpanii, Nowej Zelandii, Chin, RPA i Meksyku . Przedstawicielki Prowork uczestniczyły w różnorodnych  seminariach  dotyczących różnic kulturowych,  Au Pair innych pomysłów na Gap Year,  globalnych podróży i niezwykłych projektów  woluntariackich.  Coroczne konferencje Au Pair to dla  Prowork osobiste opinie i spotkania z partnerskimi biurami Au Pair z wielu krajów. Dzięki stałej wieloletniej współpracy i osobistym kontaktom oferowane przez Prowork wyjazdy są bezpieczne i cieszą się dobrą opinia i popularnością wśród młodych osób.
Podczas konferencji  ogłoszono również  zwycięzcę  konkursu „ Au Pair of the Year!”. Tym razem najciekawszy esej napisała dziewczyna  z Niemiec, która spędziła niezwykły rok  jako Au Pair w Australii! Au Pair of the Year była gościem specjalnym tegorocznej konferencji!  Gratulujemy! 
Kolejna  Au Pair Roku zostanie wybrana podczas następnej konferencji Au Pair w Rzymie w marcu 2013.
Czekamy na zwycięski esej od Au Pair z Polski!

Nowości  2012 Prowork Au Pair /programy wymiany kulturowej  
Rozwijamy nowe projekty  językowe  w Chinach – Au Pair Chiny, Asystent językowy Chiny,   Language  immersion China. Przygotowujemy  też nowy projekt Au Pair Nowa Zelandia  - pobyty u rodzin w Nowej Zelandii połączone z praca i nauka angielskiego.
Dla osób, które chciałyby zaprosić  do Polski native speakera z USA, Hiszpanii, Włoch czy Chin proponujemy nowatorski projekt opracowany przez Prowork  -  Native Home Tutor /Language exchange Program. Więcej informacji wkrótce na stronach Prowork! Czekamy na wasze opinie o Prowork i nowych projektach 2012!


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair