Au pair Austria- Relacja Moniki oraz przepiękne zdjęcia!
Au pair Austria- Relacja Moniki oraz przepiękne zdjęcia!
Jak było na moim wyjeździe?
 
Mogę napisać, że baaaardzo mi się podobało, rodzina goszcząca była przemiła, naprawdę czułam się tam jak członek rodziny. 
Dziecko którym się opiekowałam było fantastyczne, miły chłopczyk bardzo mądry, dobrze się z nim rozumiałam, i można powiedzieć, że nauczył mnie wielu słówek w jez. niemieckim. 
Robiliśmy sobie małe wycieczki, a to do parku, do lasu, na plac zabaw, nie uznawał czegoś takiego jak nuda. :) Dobrze się razem bawiliśmy.
 
Uczęszczałam na kurs języka niemieckiego, jestem już na poziomie B2, na początku jak tam pojechałam było trochę ciężko przełamać barierą językową, ale po 2 miesiącach już było lepiej, a pod koniec pobytu już swobodnie potrafiłam się porozumieć z każdym.
 
Poznałam kraj, nową kulturę, nowych wspaniałych ludzi. Byłam w niesamowitych miejscach, miałam okazję jechać na wycieczkę do Wenecji, było super, będąc w Polsce raczej takiej możliwości bym nie miała, dlatego jestem bardzo usatysfakcjonowana tym, że  mogłam tam być.
 
Zakochałam się w Austrii to jest tak niesamowicie fantastyczny kraj z interesującą kulturą, mnóstwem zabytków, aż szkoda mi było stamtąd wyjeżdżać, mam nadzieję, że będę miała okazję tam kiedyś znowu pojechać.
 
 
Pozdrawiam serdecznie,
Monika Hańczyc


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair