Opinia o wyjazdach Au Pair z firmy Prowork - relacja Klaudii, która wyjechała do USA!
Opinia o wyjazdach Au Pair z firmy Prowork - relacja Klaudii, która wyjechała do USA!

"Cześć!
Mam na imię Klaudia i mam 21 lat.  Moja przygoda z USA zaczęła się 20 lutego:) Minął pierwszy tydzień w NYC i zaczęło się prawdziwe życie w US:) Większość ludzi pragnie zwiedzić Amerykę zazwyczaj w 2 tyg wakacji, ale tylko życie Au Pair pozwoli poczuć się jak w Amerykańskich filmach (wyprzedaże garażowe, kina samochodowe, dzień Św Patryka, collage i inne )Więc Boston, NYC, Albany mam juz zaliczone..ale teraz dopiero zaczynam zwiedzać- następny weekend spędzam w New Jersey, w Czerwcu Miami, FL , Lipiec Washington, DC , Niagara Falls, NY . Oczywiście California- LA, SF, Grand Canyon ale to pod koniec wakacji. A kolejne plany dopiero się rodzą.
 Jestem tutaj niecałe 3 miesiące ale już czuję się jak w domu. Po złożeniu dokumentów rozmawiałam z wieloma rodzinami ale podczas interview z moją obecną Host Family było wyjątkowo. Opiekuję się 7 dzieciaków. Tak wiem..to nie brzmi dobrze, ale prawda jest taka ze jest fantastycznie. Mam 6 chłopców i jedna dziewczynkę. Enoch i Jordan - 2 latka, Tamaz - 3,5 , Alexx - 4, David - 5, Daryus - 7 oraz Illyana - 11 lat :) Teraz wychodzę z założenia ze im więcej dzieci tym lepiej dla au pair ponieważ dzieciaki bawią się razem zazwyczaj ;) Dzieci jak to dzieci nie zawsze są aniołkami ale mogę z pewnością powiedzieć ze je Kocham..!! Bezcenne jest usłyszeć : "Klaudia Ty nigdzie nie jedziesz, Ty zostajesz tutaj, bo to tu jest Twój dom! Kocham Cie. " :)
Mój dzień wygląda tak : 7:00 pobudka , 7:30 Illyana i Daryus wychodzą na autobus, 7:45 odprowadzam Davida na autobus. Alexx ma przedszkole 3 razy w tyg od 9-12 wiec zostaje mi jedynie 3 :) Moja Host mama jest zazwyczaj ze mną i bardzo mi pomaga. Parki, muzea, zoo to nasze punkty zaczepienia. Dzieciaki wracają ze szkół ok 2:30-3:30 . Ja kończę pracę o 4 :).   Poznałam wielu ludzi z różnych krańców świata Nepal, Meksyk, Południowa Afryka, Bangladesz, Niemcy, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Ukraina, Brazylia, Czech i potomka Majów!:) Gdy przyjechałam do rodziny pierwszy tydzień spędziłam z moją poprzedniczką która wprowadziła mnie w wszystko :) Była bardzo pomocna dla mnie i wierze ze Twoja będzie również taka!!J eżeli masz jakieś wątpliwości co do wyjazdu, mogę powiedzieć - nie wahaj się !! To będzie najlepsza decyzja Twojego życia!!  Przygoda którą tutaj przeżyjesz będzie jedyna i niepowtarzalna.  !! :) Jeżeli masz jakiekolwiek pytania służę pomocą:) Pani Ania może podać Ci mojego e-maila. 


Pozdrawiam Klaudia :)"

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair