Hello from China! Jestem Au Pair w Chinach z Prowork.Opinie I zdjęcia Dominiki z pobytu u chińskiej rodziny w Chengdu.
Hello from China! Jestem Au Pair w Chinach z Prowork.Opinie I zdjęcia Dominiki z pobytu u chińskiej rodziny w Chengdu.

Au Pair w Chinach w niczym nie przypomina moich pobytów Au Pair w Europie czy USA. Z jednej strony zajmowanie się dziećmi jest b. łatwe (bo nie odstępuje ich na krok niania), a z drugiej: pobyt tu wymaga nie lada zdolności przystosowawczych, jeśli chodzi o kulturę. Spotkamy tu rzeczy, które mogą zachwycać i urzekać (kuchnia chińska; duża "elastyczność" Chińczyków np. względem ubioru czy przepisów ruchu drogowego), jak i takie, które na początku mogą zniechęcać (brak granicy między życiem osobistym a zawodowym; ludzie są dość zamknięci w sobie; a Au Pair poznaje inne  "surowe wychowanie" dzieci).
Jestem  Au Pair u rodziny w Chinach od niedawna i wszystko z ciekawością poznaję. Czasem moja host-mama zabiera mnie ze sobą do centrum Chengdu i dzięki temu mam możliwość brania udziału w tradycyjnych chińskich uroczystościach i przedstawieniach.

Dzieci traktowały mnie na początku, jako kogoś bardzo egzotycznego - były zaciekawione moim wyglądem i cały czas dotykały mojej twarzy, nie mogąc się nadziwić, że mam zielone oczy i blond włosy.
Od Prowork: Dominika była już Au Pair w USA oraz w Hiszpanii!
Trzymamy kciuki za udany pobyt Au Pair w Chinach i  czekamy na kolejne relacje!

Chcesz wiedzieć więcej o wyjazdach do Chin? Czekamy na twojej opinie i zapytania na info@prowork.com.pl


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair