Au Pair w Bristolu- wyjazd Justyny za pośrednictwem Prowork
Au Pair w Bristolu- wyjazd Justyny za pośrednictwem Prowork

Przyjemnością Bedzie dla mnie opisanie mojego pobytu jako au pair u rodziny brytyjskiej, we wspaniałym miejscu jakim jest Bristol. Od czego mogę zacząć? chyba od tego, ze miałam niesamowite szczęście ze to ta rodzina do mnie zadzwoniła. Jest przesympatyczna i wyrozumiałą osobą i dzięki niej szybko zdążyłam sie zaaklimatyzować w nowym miejscu.
      Dom jest całkiem duży, z wielkim ogrodem i garażem. Swoja droga dużo czasu z dziećmi spędzamy właśnie w ogrodzie (jeśli oczywiście pogoda na to pozwala). Mówiąc do rzeczy: posiadam własny pokój z telewizorem oraz komputerem z dostępem do Internetu, łazienka jest lokowa zaraz obok a wszystkie sypialnie znajdują sie na górze, dom jest piętrowy. Natomiast na dole: kuchnia, pokój dziecięcy, pokój dzienny oraz łazienka.
Moja Host Mama pochodzi ze Słowacji a jej mąż z Indii. Wspominam o tym, ponieważ każdego dnia poznaje ich zwyczaje i jestem tak samo zaskoczona. Często słyszę przeróżne opowieści od host mamy na temat obu miejsc, a ja opowiadam o Polsce oczywiście. Często ze sobą rozmawiamy i dzięki temu nawiązaliśmy dobre polaczenie. Dają mi duża swobodę i przestrzeń. Szanują moja prywatność i robią wszystko byleby żyło mi sie tu dobrze. Ostatnio nawet mnie zapytali czy jestem zadowolona, no cóż nie mogłam zaprzeczyć :) Natomiast jeśli chodzi o dzieci to codziennie mam z nimi 'party'. Codziennie ktoś musi mieć urodziny także 'aunty' musi rysować spiderman'y, batman'y itd. ;) ale nie narzekam na to. Są bardzo żywe i aktywne. uwielbiają obserwować żywe zwierzęta (choć sie ich boja) dlatego często wszyscy w weekendy jeździmy odwiedzać farmy(i nie tylko) w rożnych miejscach. Jeśli gdzieś jada zawsze zapraszają mnie do zabawy i nie dają mi odczuć, iż jestem z poza ich rodziny.
Poznałam wszystkich tutejszych sąsiadów. Są dla mnie życzliwi i akceptują mnie. Często rozmawiamy ze sobą np. w Kościele, a znajduje sie on zaraz po drugiej stronie ulicy, 100m dalej. Do centrum miasta, jeśli mam taka potrzebę, docieram autobusem. A czasem bywa i tak, ze z Host Mamą jedziemy na Male zakupy.
      W jakiś sposób przywiązaliśmy sie do siebie i nie chce na razie Myślec o powrocie
J

Justyna


    tel.: +48 022 323 63 35
    tel.: +48 022 828 31 34
    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair