Nowojorskie zycie Au Pair- Ania wyjechała z Prowork do USA
Nowojorskie zycie Au Pair- Ania wyjechała z Prowork do USA

Od dziecinstwa myslalam o wyjezdzie za ocean do Stanow Zjednoczonych – ogromnego  kraju nieograniczonych mozliwosci, roznorodnego geograficznie I kulturowo. Niestety zawsze pozostawalo to w sferze moich marzen. Jendak jak sie pozniej okazalo marzenia sie spelniaja! Przy wsparciu rodzicow postanowilam zglosic sie do Prowork- agencji  Au Pair, ktora sprawnie przeprowadziła moja rekrutacje I pomogła w uzupełnieniu wszystkich potrzebnych dokumentów. Zaraz po czym znalazłam rodzinę w Nowym Jorku, u ktorej mieszkam przez rok.

Niesamowite jak czas szybko leci, gdy spedza sie go w tak wspaniałym miejscu wraz z tak wspaniała rodzina! Mieszkam w jednym z uroczych domków szeregowych na Brooklyn’ie, razem z moimi host rodzicami i ich trojka przepięknych chłopców: Michael (3) Charlie (4) i Jake(8).  Pierwsze dni, jak myślę u każdej Au Pair, były trudne.. czułam sie zagubiona w nowym otoczeniu z obcymi ludźmi mówiącymi w i innym języku. Na szczęście moja host rodzina pomogła mi szybko sie zaklimatyzować, zaraz po moim przyjeździe wyjechaliśmy na miesiąc na wspólne wakacje na Long Island, gdzie miałam okazje dobrze poznać moja rodzinę, ich zwyczaje, zasady i oczekiwania. Dzieci szybko sie ze mną zaprzyjaźniły i teraz nazywają mnie ich “Big Sister”.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, wróciliśmy do Nowego Jorku, gdzie zaczęłam pobierać dodatkowe lekcje angielskiego, zapisałam sie również na lekcje salsy w pobliskiej szkole tańca, co pomogło mi poznać nowych ludzi. Nowy Jork jest pełen możliwości, każdy znajdzie zajecie na wolny czas, a ludzie tu są otwarci i mili, wiec łatwo jest nawiązywać przyjaźnie.

Jestem bardzo szczęśliwa ze odważyłam sie na ten wyjazd. Nauczyłam sie samodzielnosci, odpowiedzialności, udoskonaliłam swój angielski. Wolne weekendy  i wakacje dają ci możliwość do zwiedzania innych miejsc. Mi udalo sie wyjechac do Washingtonu D.C., Bostonu, Philadelphi, Niagara Falls, Miami, Bahamow, miejsc o ktorych zwiedzeniu nigdy nie marzylam!

Gorąco polecam wyjazd jako Au Pair! Zapewniam ze Bedzie to wyjazd waszego życia!

 Anna Kostina

New York- USA


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair