Au Pair News

Gap Year Au Pair USA 2019 aplikuj teraz!

Gap Year Au Pair USA 2019 aplikuj teraz! Rekrutacja już ruszyła do programu Au Pair USA 2019 –  wymiana językowa i pobyty u rodzin amerykańskich jako Au Pair! Zgłoś się do najbardziej popularnego programu wymiany kulturowej w USA i wyjedź na rok do Stanów po maturze czy na Gap Year na studiach!
Jako Au Pair USA otrzymujesz bezpłatnie przelot do/ z USA i ubezpieczenie rozszerzone na 500 tys / 1 mln USD. 

Program Au Pair USA to oficjalny program wymiany kulturowej nadzorowany przez Departament Stanu USA skierowany do młodzieży w wieku 18-27 lat z całego świata! Podczas rocznego pobytu z rodziną amerykańską jako Au Pair w zamian za opiekę nad dziećmi otrzymujesz kieszonkowe na własne wydatki oraz dopłatę do kursów językowych!

Co więcej, podczas rocznego pobytu w Stanach możesz UCZYĆ się angielskiego, podróżować i zwiedzać słynne parki narodowe, amerykańskie metropolie, w tym Nowy Jork, San Francisco, Waszyngton, Chicago itd.
Warto podkreślić też, że roczny wyjazd o USA po maturze to okazja do biegłego opanowania angielskiego! Angielski z Native speakerami – to będzie Twoja codzienność! W opinii wielu Au Pair w USA, które wyjechały do Stanów z @proworkaupair to przygoda życia i podróż marzeń. Jeśli chcesz osobiście poznać nasze Au Pair w USA, sprawdź na Instagramie: prowork.aupair  i śledź na bieżąco relacje z podróży i #aupairlife w USA. Ponadto możesz też bezpośrednio pytać o wszystko o Au Pair USA z Prowork Au Pair i śledzić aktualne relacje na Instastory! Jeśli też planujesz Twój gap year po maturze czy przerwę w studiach, polecamy też filmy o Au Pair USA na You Tube! Znajdziesz tam aktualne relacje z wyjazdów, wspomnienia AuPair, ale też cenne opinie i porady byłych Au Pair o tym jak przygotować Aplikację Au Pair USA. Nie możesz tego przegapić!

Chcę zostać Au Pair w USA 2019. Od czego zacząć?

Do programu Au Pair USA może się zgłosić prawie każdy! Jeśli tylko spełniasz formalne wymogi programu ( wiek 18-27 lat, średni angielski, prawo jazdy) i lubisz dzieci ( masz już pewne doświadczenie np. korepetycje, opieka sąsiedzka) po prostu zarejestruj się na www.prowork.com.pl i leć na rok do Stanów jako Au pair U SA 2019!  Zapraszamy i chętnie odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair USA!

Au Pair USA 2019. Jakie są koszty wyjazdu?

Program Au Pair USA jest w większości finansowany przez rodziny goszczące i organizacje sponsorskie w USA, gdyż jest oficjalny program wymiany kulturowej w USA na podstawie wizy J1.
Twoje koszty z Prowork Au Pair to tylko opłata 1190 zł, którą wnosisz dopiero po znalezieniu rodziny goszczącej w USA i potwierdzeniu wyjazdu!
Ponadto płacisz za wizę amerykańską ( ok. 160 USD) i to wszystko! Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Należy tez podkreślić, że w pakiecie masz zapewnione BEZPŁATNIE rozszerzone ubezpieczenie na 500 tys USD lub 1 mln USD/ w zależności od organizatora! Porównaj wyjazdy i wybierz najlepszą ofertę Program Au Pair USA 2019! Chcesz wiedzieć więcej, napisz do nas maila na rekrutacja@prowork.com.pl

Gap Year Au Pair USA 2019 aplikuj teraz!

Kiedy złożyć aplikację na wyjazd Au Pair USA 2019? Rekrutacja na wszystkie terminy wyjazdu do USA w w 2019 roku już się rozpoczęła. Jeśli planujesz wyjazd latem po maturze 2019 czy po wakacjach, nie zwlekaj i już teraz złóż aplikację z Prowork Au Pair. Mimo, ze proces rekrutacyjny jest b. sprawny, znalezienie i wybranie rodziny, która Ci się spodoba i zaprosi cię do siebie w roli Au Pair, jest indywidualne. Może Ci to zająć kilka dni lub parę tygodni! Zatem warto mieć więcej czasu na dobór swojego perfect match! Koniecznie zobacz filmik i opinie Pauliny, naszej byłej Au Pair USA o tym Jak znaleźć swój perfect match i idealną host family! 

Au Pair USA 2019. Jak znaleźć rodzinę w Nowym Jorku, San Francisco czy w Chicago?

Wiele przyszłych au pair USA ma wymarzoną lokalizację na swój Gap Year w Stanach! Często dostajemy pytania jak znaleźć host family w Nowym Jorku, Kalifornii czy innym wymarzonym mieście. Nie możemy oczywiście zagwarantować, że znajdziesz swój perfect match w wymarzonej lokalizacji, ale warto próbować! Proces doboru rodzin jest indywidualny i otrzymujesz oferty rodzin z całych Stanów!  To ty i przyszłą rodzina goszcząca decydujecie o akceptacji bądź odrzuceniu danej oferty! Zatem Twój wyjazd w roli Au Pair USA i lokalizacja zależy wyłącznie od Twojej decyzji! Powodzenia. No i polecamy Wam jeszcze kolejny film na You Tube i opinię Marty z rocznego pobytu Au Pair w Texasie  Zainspiruj się i leć na rok do Stanów!

Udostępnij Udostępnij Więcej Au Pair News