Au Pair News

Gap Year AuPair w USA po maturze!

Gap Year AuPair w USA po maturze! Co dalej po maturze? Zaplanuj Gap Year i leć na rok do Stanów! Program wymiany kulturowej Au Pair USA – roczne pobyty językowe u rodzin amerykańskich czyli praca i nauka angielskiego!  Zagwarantowany przelot do/ z  USA, bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku i roczny kontrakt na podstawie wizy J1. Jak zostać Au Pair w USA i wybrać się na Gap Year w USA po maturze! Wystarczy skontaktować się z doświadczonym biurem Au Pair w Polsce i uzupełnić aplikację online.  Zadzwoń do Prowork Au Pair lub napisz do nas maila biuro@prowork.com.pl i sprawdź czy możesz zostać Au Pair w USA. Najważniejsze wymagania aby zakwalifikować się do programu Au Pair USA: musisz mieć ukończone 18 lat – ale więcej niż 27 lat, komunikatywny angielski ( poziom szkoły średniej), prawo jazdy ( jeśli nie masz prawa jazdy – wybierz wyjazd Au Pair w Europie),  doświadczenie z dziećmi ( musisz 200 godzin doświadczenia z dziećmi np. opieka sąsiedzka, korepetycje, opieka wakacyjna, opieka dorywcza weekendowa, woluntariat – nie musi to być profesjonalne doświadczenie – jeśli lubisz dzieci a dzieci lubią Ciebie i spędzaliście razem czas – jesteś świetnym kandydatem do programu Au Pair USA! Au Pair to nie profesjonalna opiekunka, ale raczej starsza siostra i wsparcie rodziców w opiece! Jeśli planujesz Gap Year AuPair w USA po maturze i lubisz dzieci dowiedz się więcej o programie.

Co warto jeszcze wiedzieć o Programie Au Pair USA?  Zobacz podsumowanie Jak zostać Au pair USA  i zaplanuj Twój Gap Year w Stanach!  Oglądaj też najlepsze filmy i relacje na You Tube o Au pair USA.

Dlaczego warto zostać Au Pair USA?

  1. Będziesz mieszkać przez rok w Stanach Zjednoczonych i mówić w j. angielskim! Najlepszy sposób na naukę angielskiego!
  2. Zwiedzisz Nowy York i wiele miejsc w USA i nie tylko! Road trip po USA to obowiązkowy plan każdej Au Pair USA!
  3. Masz czas na poznanie siebie i mnóstwo inspiracji na przyszłość! Jakie wybrać studia? Gdzie zamieszkać?
  4.  Najlepszy i najbardziej dostępny oficjalny program wymiany kulturowej i wyjazd do USA na rok. Twój koszt z Prowork Au Pair to tylko 1190 zł , w tym masz zagwarantowany przelot i ubezpieczenie rozszerzone za „0 zł”!
  5. Dołącz do społeczności Au Pair USA z Prowork Au Pair! Mamy już ponad 19 lat doświadczenia! Zajmujemy się wyjazdami Au Pair od 1999 roku! Zarejestruj się wstępnie i zostań AU PAIR USA. Leć na rok do Stanów i szlifuj angielski z native speakerami!
    zdjęcie dzięki: @Martavicky 
Udostępnij Udostępnij Więcej Au Pair News