Wyjazd Au Pair krok po kroku
PROWORK Program Au Pair Procedura krok po kroku

Chcesz wyjechać jako Au pair za granicę? Pomożemy Ci w wybraniu odpowiedniej rodziny i załatwieniu wszystkich formalności  na każdym etapie związanym z wyjazdem. 
USA, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Austria, Holandia, Szwajcaria, Włochy, Belgia, Irlandia, Islandia, Norwegia, Finlandia, Chiny

 

Program Au Pair to najlepsza metoda nauki języka! Biuro Prowork pomaga w organizacji pobytów u rodzin za granicą od ponad 15 lat!
Na każdym etapie rekrutacji możesz kontaktować się z konsultantką w Prowork, która chętnie odpowie na Twoje pytania i doradzi w doborze rodziny. Jak wyjechać jako Au Pair

 

Poniżej nasza procedura krok po kroku.

Krok 1 – zgłoszenie do Programu Au Pair

Po rejestracji w serwisie Prowork/zakładka REJESTRACJA  i rozmowie telefonicznej z konsultantką otrzymujesz mailem Akceptację zgłoszenia a następnie Umowę z warunkami uczestnictwa.
 Jeśli akceptujesz warunki umowy przesyłasz wypełnione dokumenty do biura Prowork pocztą.

Krok 2 – podpisanie umowy i uzupełnienie aplikacji online AuPair Room

Po otrzymaniu Twojej podpisanej umowy udostępniamy dla Ciebie aplikację online AuPair Room z wymaganymi formularzami(formularz medyczny/ wzór referencji) do uzupełnienia.

Krok 3 dobór rodziny

Dobór rodziny rozpoczyna się po otrzymaniu Twojej kompletnej aplikacji!

We współpracy z doświadczonymi biurami za granicą poszukujemy dla Ciebie odpowiedniej rodziny na pobyt Au Pair. Na tym etapie Twoje zaangażowanie i współpraca z nami są niezbędne, aby sprawnie zorganizować wyjazd. Na bieżąco informujemy Cię o ofertach wybranych rodzin i umawiamy na bezpośredni kontakt (telefoniczny/ mailowy/ Skype). Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie i zaakceptujesz ofertę rodziny – załatwiamy dalsze formalności! Dobór rodziny jest indywidualny (zależy od preferencji, kwalifikacji i osobowości kandydata, wymogów rodzin itd.) i może trwać od kilku dni do kilku tygodni od czasu otrzymania Twojej kompletnej aplikacji.

Krok 4 – akceptacja

Uzgadniamy szczegóły Twojego wyjazdu i otrzymujesz zaproszenie / kontrakt na pobyt Au Pair u danej rodziny. Następnie w zależności od szczegółów oferty otrzymujesz bilety lotnicze lub w uzgodnieniu z Prowork rezerwujesz bilety.

Krok 5 – wyjazd/pobyt Au Pair

Wyjeżdżasz do rodziny w ustalonym terminie. Rodzina goszcząca odbierze Cię z dworca / lotniska.

I tak rozpocznie się Twój pobyt Au Pair w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji czy innym wybranym przez Ciebie kraju. Podczas całego pobytu będziesz pod opieka naszego partnerskiego biura za granica.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami (biuro czynne: pn - pt. w godz. 9. 00-17. 00):

 

Email:biuro@prowork.com.pl  Skype: prowork_aupair

Telefon biuro: +48 (0) 22 323 6335 Kom.: +48 502 731 065

Zachęcamy  do korzystania ze Skype`a w kontaktach z nami jaki i z rodzinami!

Powodzenia!

 

► rejestracja online w serwisie Prowork
► minimum formalności- system rejestracji online Au Pair Room
► indywidulany dobór rodzin /opieka konsultanta Prowork
► ponad 15 lat doświdczenia w programie Au Pair
► partnerskie biura Au Pair w 15 krajach na świecie

 
    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair