Jak zostać Au Pair z Prowork krok po kroku
 PROWORK  jak zostać Aupair  krok po kroku

Au Pair USA, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Szwajcaria, Włochy, Islandia, Finlandia, 

 Program Au Pair to najlepsza metoda nauki języka! Biuro Prowork Au Pair pomaga w organizacji pobytów u rodzin za granica od 1999 roku! Na każdym etapie rekrutacji możesz kontaktować się z konsultantką w Prowork, która chętnie odpowie na Twoje pytania i doradzi w doborze rodziny. Jak zostać Au Pair?

Poniżej wyjazd au pair z Prowork krok po kroku.
Krok 1 – zgłoszenie do Programu Au Pair

Po rejestracji w serwisie Prowork/zakładka REJESTRACJA  i rozmowie telefonicznej z konsultantką, otrzymujesz mailem Akceptację zgłoszenia i Umowę z warunkami uczestnictwa.
 Jeśli akceptujesz warunki umowy, przesyłasz umowę do biura Prowork pocztą lub przynosisz osobiście do biura w Warszawie przy ul. Wareckiej 8/46 ( jesteśmy tuż przy stacji Nowy Swiat Uniwersytet)
Krok 2 – uzupełniasz aplikację online AuPair Room
Po otrzymaniu Twojej podpisanej umowy, udostępniamy dla Ciebie aplikację online AuPair Room. Cała aplikacja Au Pair , w tym referencje, jest online i możesz ją uzupełnić od razu!
Krok 3 dobór rodziny
Dobór rodziny rozpoczyna się po otrzymaniu Twojej kompletnej aplikacji!

We współpracy z doświadczonymi biurami za granicą poszukujemy dla Ciebie odpowiedniej rodziny na pobyt Au Pair. Na tym etapie Twoje zaangażowanie i współpraca z nami są niezbędne, aby sprawnie zorganizować wyjazd. Na bieżąco informujemy Cię o ofertach wybranych rodzin i umawiamy na bezpośredni kontakt (telefoniczny/ mailowy/ Skype). Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie i zaakceptujesz ofertę rodziny – załatwiamy dalsze formalności! To TY decydujesz, do której rodziny pojedziesz! Dobór rodziny dla Ciebie jest indywidualny (zależy od Twoich preferencji i kwalifikacji oraz wymogów rodzin itd.; cały proces może trwać od kilku dni do kilku tygodni od czasu otrzymania Twojej kompletnej aplikacji online.
Krok 4 – akceptacja
Uzgadniamy szczegóły Twojego wyjazdu i otrzymujesz zaproszenie / kontrakt na pobyt Au Pair u danej rodziny. Następnie, w zależności od szczegółów oferty, otrzymujesz bilety lotnicze lub, w uzgodnieniu z Prowork, rezerwujesz bilety.
Krok 5 – wyjazd/pobyt Au Pair
Wyjeżdżasz do rodziny w ustalonym terminie. Rodzina goszcząca odbierze Cię z dworca / lotniska.
I tak rozpocznie się Twój pobyt Au Pair w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji czy innym wybranym przez Ciebie kraju. Podczas całego pobytu będziesz pod naszą opieką oraz  partnerskiego biura za granicą.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami (biuro czynne: pn - pt. w godz. 9. 00-17. 00):

Email: biuro@prowork.com.pl  Skype: prowork_aupair

Telefon biuro: +48 (0) 22 323 63 35 Kom.: +48 502 095536

Powodzenia!

www.prowork.com.pl

 

 

► rejestracja online w serwisie Prowork
► minimum formalności- system rejestracji online Au Pair Room
► indywidualny dobór rodzin /opieka konsultanta Prowork
► ponad 19 lat doświdczenia w programie Au Pair
► partnerskie biura Au Pair w wielu krajach na świecie

  

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair