Au Pair News

Najlepsze Au Pair instastory wybrane!

Najlepsze Au Pair instastory wybrane! Podczas letnich wakacji mogliście oglądać relacje na żywo Au Pair Instastories z różnych zakątków na ziemi.
Autorki relacji, uczestniczki wyjazdów językowych Au Pair z @proworkaupair dodawały dla Was stories z USA -egzotycznych Hawajów, z San Diego, San Francisco, Nowego Jorku, Waszyngtonu jaki i magicznych miejsc we Francji, Hiszpanii i we Włoszech! Dzięki naszym insta – reporterkom mogliście na żywo śledzić #aupairlife, pytać o opinie i wszystko o Au Pair bezpośrednio osoby, które są uczestnikami programu USA czy Europa!
Zgodnie z zapowiedzią przyszedł czas na nagrody i wybór zwycięskiej relacji w naszej wakacyjno-instagramowej zabawie! Najlepsze Au Pair instastory wybrane! Nagrody za najpopularniejszą relację otrzymały Weronika @werskaa i relację z Włoch ( 500 zł na zakupy😊) oraz dodatkowo Klaudia @winiarx z San Francisco i Julia @build_my_world z Seatle ( 2x 100 zł kupon na zakupy! Gratulujemy!💓💓💓 Oczywiście wszystkie WASZE relacje były świetne i inspirujące! Dziękujemy @olexiss @alex_kurowska@rosinskaa @osak.owa @klaulaa@olivviaaaaa17 @zuzastawarz @joahooo za podróże z Wami!
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o podróżach językowych i pracy Au Pair USA czy Europa skontaktuj się z konsultantem Prowork Au Pair wstępna rejestracja www.prowork.com.pl i zapytaj jakie są wymaganie aby zostać Au Pair i wyjechać na Au Pair Gap Year USA czy Europa! W opinii naszych uczestników od lat najpopularniejszym krajem na wyjazd AU PAIR są Stany Zjednoczone, gdzie masz m.in zagwarantowany roczny pobyt Au Pair z wizą J1 i bezpłatny przelot do/z USA i szkolenie w Nowym Jorku!
Zapraszamy też do śledzenia na bieżąco Au Pair NEWS na stronie Prowork Au Pair  i naszym profilu na Instagramie: prowork.aupair

photo by:@werskaa

Udostępnij Udostępnij Więcej Au Pair News