O firmie Prowork Au Pair
Firma Prowork z siedzibą w Warszawie działa od 1999 roku i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych Au Pair do USA i wielu krajów w Europie.
 
Program Au Pair  – od ponad 19 lat we współpracy z wieloma organizacjami na świecie zajmujemy się organizowaniem pobytów u rodzin zagranicą w ramach Programu Au Pair. Oferta jest skierowana do młodych osób w wieku 18-29 lat, które chciałyby  bezpiecznie wyjechać za granicę, aby pracować i uczyć się języków obcych. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi, Au Pair ma zagwarantowane bezpłatne utrzymanie, kieszonkowe na własne wydatki oraz zazwyczaj opłacony przelot do rodziny i kursy językowe. Szczegółowy opis i warunki uczestnictwa  w programie Au pair dostępny jest w zakładce Program Au Pair.
Pobyt w rodzinie to unikalna możliwość poznania kultury i codziennego życia w danym kraju i biegłe opanowanie języka obcego. Za naszym pośrednictem wyjechało już kilka tysięcy osób na pobyty Au pair u rodzin w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, i innych krajach.
Zapewniamy przyjazną profesjonalną obsługę w języku polskim i angielskim zarówno dla kandydatów jak i pracodawców. Nasi konsultanci służą pomocą na każdym etapie rekrutacji.

 


Prowork - ponad 19 lat doświadczenia w organizowaniu pobytoów językowych u rodzin za granicą w ramach programu Au Pair.
► Culture exchange Program Au Pair USA /Europa
►  Au Pair Program Wymiany kulturowej USA /Europa
►  AU PAIR - najlepszy sposób na skuteczną naukę języka!


     tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair