Wybierz program Au Pair
Kraj
Miasto
Szukaj wyrażenia
Publikacja oferty

Wyjedź do Islandii jako Au pair /Akureyri/styczeń 2018
Numer oferty:42929
Stanowisko:Wyjedź do Islandii jako Au pair /Akureyri/styczeń 2018
Typ umowy:Kontrakt 6-12 m-cy
Kraj: Islandia zagranicą
Data publikacji:18 paź 17
Pracodawca:praca Islandia klient Prowork
Wynagrodzenie:80 euro
Miasto:Akureyri
Rodzina z Islandii poszukuje  Au Pair dla swoich dzieci
Opis stanowiska
Zamieszkaj w stolicy Islandii, pozdróżuj i ucz się języka! Wyjedź w ramach programu Au Pair.
Rodzina islandzka z 3  dzieci (dziewczynki) w wieku 5, 7 i 9 lat zatrudni Au pair do pomocy przy opiece nad dziećmi na min. 9-12 miesięcy. Opieka będzie polegała na opiece nad dziecmi po powrocie ze szkoly , przygotowywaniu posiłków, pomocy w nauce, zabawie z dziećmi . Jeżeli znasz język angielski i lubisz dzieci- zostań Au Pair w Islandii!
Wymagania
  • wiek Au Pair Islandia 18- 29 lat
  • znajomość w stopniu dobrym  j. angielskiego
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • gotowość do wyjazdu na 9-12 miesięcy
  • osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna
  • ważne: oferty Au Pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
Warunki

 W ramach pobytu Au Pair w Islandii ma zapewnione:

  • 9-12 miesięczny pobyt w rodzinie irlandzkiej i pracę przy opiece nad dziećmi
  • Wynagrodzenie 50 000 ISK/mies. + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
  • Opieka biura partnerskiego w Islandii
  • ubezpieczenie medyczne
  • Po ukońćzeniu programu zagwarantowany bezpłatny powrót do Polski

Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Chcesz poznać j. angielski i zamieszkać z rodzina w Islandii? Zostań Au Pair ! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!

Procedura rekrutacyjna

Jak się zgłosić do Programu Au Pair Islandia i załatwić formalności
Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Islandii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Islandii dla każdej kandydatki.
Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Islandia znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa.
Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR
Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.

Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl

Osoba prowadząca: Anna Kaczorowska
Tel: 502095536 Email: a.kaczorowska@prowork.com.pl

O firmie:
PROWORK  AGENCJA AU PAIR działamy od 1999 roku.
Wyjazdy językowe i wymiana kulturowa
Pobyty językowe Au Pair u rodzin USA, Wielka Brytania, Norwegia, Francja, Holandia,
Hiszpania, Włochy, Niemcy, Szwajcaria, Belgia, Austria, Islandia, Irlandia, Finlandia,
FACEBOOK Prowork Au Pair
biuro:  ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, tel 022 323 63 35,  www.prowork.com.pl

    tel.: +48 022 323 63 35
    tel.: +48 022 828 31 34

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00

email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair