Au Pair w USA 2018 jak wyjechać z Prowork AuPair

Program Au Pair w USA to roczne pobyty edukacyjne w rodzinach amerykańskich. 
Z Prowork Au Pair dostępna opcja 
Au pair USA Standard
AuPair USA proffesional ( info osobna zakładka) dla osob z kierunkowym wykszałceniem czy profesjonalnym doświadczeniem

AU PAIR USA STANDARD z Prowork AuPair

Zostań Au Pair USA 2018 z Prowork Au Pair. Teraz Twój całkowity koszt udziału w Programie Au Pair USA to tylko 1190 zł  płatne dopiero po akceptacji rodziny i podpisaniu umowy z amerykańską host family + koszt wizy amerykańskiej.

UBEZPIECZENIE ROZSZERZONE GRATIS
W  pakiecie zagwarantowane ubezpieczenie bez żadnych dodatkowych opłat w wersji rozszerzonej ( do Twojego wyboru organizator amerykański) 
A. BEZPŁATNIE
 POLISA NA 1 MLN USD ( wyjazd z INTEREXCHANGE USA )
B. POLISA NA 500 TYS USD ( wyjazd z APC)

Prowork Au Pair od ponad 19 lat najlepsze wyjazdy Au Pair USA! Jesteśmy przedstawicielem w Polsce renomowanych organizacji amerykańskich, w tym  fundacja INTERECHANGE  i APC.  Po przesłaniu zgłoszenia wybierasz organizatora amerykańskiego wg. Twoich preferencji.

Rejestracja i przygotowanie aplikacji - nie są wymagane żadne opłaty! 

Skontaktuj się z Prowork Au Pair i sprawdź jak zostać Au Pair w USA i szybko uzupełnić całą aplikację Au Pair  w tym referencje ONLINE! 
Zaplanuj Twój najlepszy Gap Year po maturze czy przerwę w studiach i wyjedź na rok do Stanów! To proste, wystarczy złożyć aplikację :-)
Podczas rocznego kontraktu Au Pair pomaga rodzinie w opiece nad dziećmi, uczy się angielskiego w college amerykańskim, podróżuje i poznaje codzienne życie w USA. Program jest bardzo profesjonalnie przygotowany pod względem organizacyjnym i dostępny dla wszystkich, którzy pragną biegle nauczyć się angielskiego i poznać codzienne życie w USA. Jeśli kończysz szkołę czy chcesz zrobić przerwę w studiach i szukasz niedrogiego wyjazdu – Zostań Au Pair w USA i spełnij swoje marzenia o podróżach! Zaplanuj swój wymarzony gapyear po maturze czy przerwę w studiach!

Większość kosztów, w tym bilety lotnicze do USA, pokrywają zapraszające rodziny amerykańskie.
Agencja Prowork  od wielu lat współpracuje z licencjonowanymi organizacjami w USA, posiadającymi uprawnienia do organizacji oficjalnych pobytów Au Pair w USA na podstawie wizy J1 /wymiany kulturowej w USA.
Posiadamy oferty rodzin z  całych Stanów Zjednoczonych, min. Waszyngton, Nowy Jork, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Boston, Chicago.
Posiadamy profesjonalny system nowoczesnej rekrutacji online „Au Pair room” i możliwość śledzenia całego procesu związanego z wyjazdem.
Zapewniamy pełne ubezpieczenie podczas pobytu w USA obejmujące opcję ubezpieczenia rozszerzonego bez żadnych dodatkowych opłat. Obecnie do wyboru NOWA polisa ubezpieczeniowa na kwotę 1.000 000 usd  ( 1 mln usd)  gdzie AuPair  NIE dopłaca do ubezpieczenia, które jest w wersji rozszerzonej gratis!
Porównaj z innymi ofertami i upewnij się, ze Twój wyjazd ma zagrawarntowany bezpłatnie taki pakiet ubezpieczeniowy na Twój wyjazd Au Pair do USA! 

Program standard Au Pair USA  z Prowork – szczegółowe warunki

Au Pair Usa długość pobytu
12 miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejne 6, 9 lub 12 miesięcy. Jest to legalny pobyt na podstawie wizy J1 /Program wymiany kulturowej regulowany przez Departament Stanu USA.

Wymagania aby zostać Aupair USA 
- wiek 18-27 lat (Twój wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)
- ukończona szkoła średnia (technikum, liceum), matura nie jest wymagana
- komunikatywny angielski ( na poziomie szkoły średniej)
- referencje/polecenia  poświadczające Twoje doświadczenie min. 200 godzin bezpośredniej opieki nad dziećmi u rodzin prywatnych, sąsiadów, udzielaniu korepetycji, pracy na koloniach, wolontariat, praktyki. Doświadczenie w opiece nad dziećmi w rodzinie też się liczy jako dodatkowe godziny! 
-  prawo jazdy ( możesz złozyć aplikacje w trakcie kursu na p. jazdy)

Warunki pobytu jako Au Pair w USA
- bezpłatny przelot w obie strony z/do Polski do /z USA. Do wyboru  masz możliwość wylotu do wyboru z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Berlina
- 4 dniowe bezpłatne szkolenie  Au Pair orientation w Nowym Jorku. 
wyjazd z Interechange USA -  szkolenie w hotelu zlokalizowanym na Mahattanie, tuż przy słynnym Time Square. Świetna okazja aby poznać to niezwykłe miasto!
- własny pokój i całodzienne wyżywienie
kieszonkowe Au Pair w USA to 195,75 usd tygodniowo (min.  790 Usd /mies) czyli 10 000 USD rocznie
- jednorazowe stypendium 500 USD na edukację ( do wyboru różne kursy)
- ubezpieczenie zdrowotne (w odróżnieniu od innych organizatorów nie musisz nic płacić za rozszerzone ubezpieczenie)
Twoja bezpłatna polisa jest teraz na  1 mln USD  z fundacją INTEREXCHANGE ( lub 500 tys  z APC) i jest zawarta w pakiecie Twojego programu z Prowork Au
 Pair!
- 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu (można w tym czasie wyjechać z USA)
- możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie 
- możliwość przedłużenia wizy i legalnego pobytu w rodzinie o kolejne 6, 9 / 12 miesięcy.
- pomoc i opiekę partnerskiego biura, opiekę lokalnego opiekuna  oraz spotkania z innymi Au Pair w danym rejonie

Obowiązki Au Pair w USA

- pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy (z możliwością bezpłatnego przedłużenia pobytu o kolejne 12 miesięcy)
- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godzin tygodniowo, nie więcej niż 10 godzin dziennie
- nauka na kursach językowych bądź innych

Nauka języka lub inne kursy podczas Au Pair w USA
Wszystkie osoby wyjeżdżające jako Au Pair mają obowiązek uczęszczania na wybrany kurs językowy lub inny kurs ( do wyboru wiele kursów o różnej tematyce). Dobór szkoły, rodzaj kursu i jego intensywność zależą od Twojej  decyzji oraz od obowiązków ustalonych z rodziną. Otrzymujesz 500 USD jednorazowo na koszty edukacji ( do wyboru kurs językowy/lub inny przedmiot)
Ważne: wszystkie warunki uczestnictwa i pobytu jako au pair w USA są regulowane
i ściśle określone przez departament Stanu w USA. Zatem niezależnie od agencji, za pośrednictwem której wyjeżdżasz, masz zagwarantowane TE SAME świadczenia podczas Twojego pobytu jako Aupair USA w STANACH
! Warto jednak porównać koszty uczestnictwa przed wyjazdem / rodzaj i koszt polisy ubezpieczeniowej i dostępność potencjalnych rodzin w bazie:-)
 

Kieszonkowe Au Pair USA: 195.75 USD tygodniowo
Kursy językowe opłacane przez rodzinę
Bilety do /z USA  opłacone przez rodzinę
2 tygodnie płatnego urlopu
Pełne ubezpieczenie dla Au Pair w USA wliczone w koszt Programu!
Polisa na 1.000 000 USD (1 mln usd) gratis w pakiecie Program Au Pair USA z Prowork Au pair
Koszt programu Au pair USA - 1190 zł płatne po znalezieniu rodziny i podpisaniu z nimi umowy! Rezygnacja w trakcie rekrutacji - nie ma żadnych kosztów!
 
    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair