Au Pair w USA 2017 /2018 jak wyjechać z Prowork AuPair

Program Au Pair w USA to roczne pobyty edukacyjne w rodzinach amerykańskich. 
Z Prowork Au Pair dostępna opcja 
Au pair USA Standard
AuPair USA proffesional ( info osobna zakładka) dla osob z kierunkowym wykszałceniem czy profesjonalnym doświadczeniem

AU PAIR USA STANDARD z Prowork AuPair

Zostań Au Pair USA 2017 /2018 z Prowork Au Pair. Teraz Twój całkowity koszt udziału w Programie Au Pair USA to tylko 1190 zł ( 2 raty 190 - po złożeniu gotowej aplikacji i 1000 zl po akceptacji z host family) + koszt wizy amerykańskiej. Dostępna opcja: w pakiecie zagwarantowane ubezpieczenie bez żadnych dodatkowych opłat w wersji rozszerzonej ( wartość polisy 500 000 usd)
Prowork Au Pair od ponad 19 lat najlepsze wyjazdy Au Pair USA! Jesteśmy przedstawicielem w Polsce renomowanych organizacji amerykańskich, w tym biuro AuPairCare.

Rejestracja i przygotowanie aplikacji - nie są wymagane żadne opłaty! 

Skontaktuj się z Prowork Au Pair i sprawdź jak zostać Au Pair w USA i szybko uzupełnić całą aplikację Au Pair  w tym referencje ONLINE! 
Zaplanuj Twój najlepszy Gap Year po maturze czy przerwę w studiach i wyjedź na rok do Stanów! To proste, wystarczy złożyć aplikację :-)
Podczas rocznego kontraktu Au Pair pomaga rodzinie w opiece nad dziećmi, uczy się angielskiego w college amerykańskim, podróżuje i poznaje codzienne życie w USA. Program jest bardzo profesjonalnie przygotowany pod względem organizacyjnym i dostępny dla wszystkich, którzy pragną biegle nauczyć się angielskiego i poznać codzienne życie w USA. Jeśli kończysz szkołę czy chcesz zrobić przerwę w studiach i szukasz niedrogiego wyjazdu – Zostań Au Pair w USA i spełnij swoje marzenia o podróżach! Zaplanuj swój wymarzony gapyear po maturze czy przerwę w studiach!

Większość kosztów, w tym bilety lotnicze do USA, pokrywają zapraszające rodziny amerykańskie.
Agencja Prowork  od wielu lat współpracuje z profesjonalną amerykańską firmą Au Pair Care z siedzibą w San Francisco, mającą upoważnienie rządu amerykańskiego do pośrednictwa w organizowaniu wyjazdów Au Pair.
Posiadamy oferty rodzin z  całych Stanów Zjednoczonych, min. Waszyngton, Nowy Jork, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Boston, Chicago.
Posiadamy profesjonalny system nowoczesnej rekrutacji online „Au Pair room” i możliwość śledzenia całego procesu związanego z wyjazdem.
Zapewniamy pełne ubezpieczenie podczas pobytu w USA obejmujące opcję ubezpieczenia rozszerzonego bez żadnych dodatkowych opłat. Obecnie polisa ubezpieczeniowa jest na kwotę 500 000 usd i au pair NIE dopłaca do ubezpieczenia, które jest w wersji rozszerzonej gratis! Porównaj z innymi ofertami i upewnij się, ze Twój wyjazd ma zagrawarntowany bezpłatnie taki pakiet ubezpieczeniowy na Twój wyjazd Au Pair do USA! 

Program standard Au Pair USA  z Prowork – szczegółowe warunki

Długość pobytu
12 miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejne 6, 9 lub 12 miesięcy. Jest to legalny pobyt na podstawie wizy J1.

Wymagania
- wiek 18-27 lat (Twój wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)
- ukończona szkoła średnia (technikum, liceum), matura nie jest wymagana
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- referencje poświadczające doświadczenie min. 200 godzin bezpośredniej opieki nad dziećmi u rodzin prywatnych, sąsiadów, udzielaniu korepetycji, pracy na koloniach, wolontariat, praktyki
-  prawo jazdy

Warunki pobytu jako Au Pair w USA
- bezpłatny przelot w obie strony z/do Polski do /z USA. Do wyboru  masz możliwość wylotu do wyboru z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Berlina
- 4 dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku
- własny pokój i całodzienne wyżywienie
kieszonkowe Au Pair w USA to 195,75 usd tygodniowo (min.  790 Usd /mies) czyli 10 000 USD rocznie
- jednorazowe stypendium 500 USD pokrywające większość kosztów nauki
- ubezpieczenie zdrowotne (w odróżnieniu od innych organizatorów nie musisz nic płacić za rozszerzone ubezpieczenie w przypadku wyjazdu za pośrednictwem naszej głownej agencji partnerskiej w USA). Twoja bezpłatna polisa jest na pół mln usd i jest zawarta w pakiecie programu z Prowork Au
 Pair!
- 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu (można w tym czasie wyjechać z USA)
- możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie 
- możliwość przedłużenia wizy i legalnego pobytu w rodzinie o kolejne 6, 9 / 12 miesięcy.
- pomoc i opiekę partnerskiego biura, opiekę lokalnego opiekuna  oraz spotkania z innymi Au Pair w danym rejonie

Obowiązki Au Pair w USA

- pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy (z możliwością bezpłatnego przedłużenia pobytu o kolejne 12 miesięcy)
- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godzin tygodniowo, nie więcej niż 10 godzin dziennie
- nauka na kursach językowych bądź innych

Kursy językowe
Wszystkie osoby wyjeżdżające jako Au Pair mają obowiązek uczęszczania na kursy językowe. Dobór szkoły, rodzaj kursu i jego intensywność zależą od indywidualnej decyzji Au Pair oraz od obowiązków ustalonych z rodziną. Polecamy wybranie kursów przygotowujących do zdania międzynarodowych egzaminów.
Otrzymujesz 500 USD jednorazowo na koszty edukacji ( do wyboru kurs językowy/lub inny przedmiot)
Ważne: wszystkie warunki uczestnictwa i pobytu jako au pair w USA są regulowane
i ściśle określone przez departament Stanu USA. Zatem niezależnie od agencji, za pośrednictwem której wyjeżdżasz, masz zagwarantowane TE SAME świadczenia podczas Twojego pobytu jako Aupair USA w STANACH
! Warto jednak porównać koszty uczestnictwa przed wykazdem /ubezpieczenie i dostępność potencjalnych rodzin w bazie:-)
 

 Kieszonkowe Au Pair USA: 195.75 USD tygodniowo
Kursy językowe opłacane przez rodzinę
Bilety do /z USA  opłacone przez rodzinę
2 tygodnie płatnego urlopu
Pełne ubezpieczenie dla Au Pair w USA wliczone w koszt Programu! Polisa na 500 000 USD gratis w pakiecie Program Au Pair USA z Prowork Au pair
 
    tel.: +48 022 323 63 35
    tel.: +48 022 828 31 34
    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair