Au Pair News

Szwajcaria Au Pair Gap Year i lato w Zurichu

Praca i nauka w Szwajcarii to ciekawy gap year! Jeśli planujesz wyjazd za granicę po wakacjach i chcesz podszkolić język angielski czy może niemiecki lub francuski, sprawdź jak wyjechać i zamieszkać w Szwajcarii jako A Pair. Jest program wymiany kulturowej, gdzie w zamian za pomoc rodzinie w opiece nad dziećmi 30 godzin/tygodniowo masz zapewnione zamieszkanie (własny pokój) i wyżywienie, ubezpieczenie, kieszonkowe 700 CHF /mies, 4 tyg płatnego urlopu, opłacony kurs językowy ( 120 godz/ rocznie) i bezpłatny przelot do Szwajcarii. Do wyboru możesz się zapisać na kurs języka niemieckiego, francuskiego czy włoskiego w Zurichu czy innym mieście w pobliżu zamieszkania Twojej host family!
Jeśli lubisz spędzać czas z dziećmi i znasz angielski ( lub niemiecki czy francuski) możesz wyjechać na rok do Szwajcarii w roli Au Pair! Do wyboru wiele rodzin z przepięknych miast i malowniczych rejonów Szwajcarii – Zurich, Lozanna, Geneva, Bazylea, Berno i wiele innych. Aktualne oferty rodzin szwajcarskich poszukujących Au Pair dostępne na stronie Prowork Au Pair. Rodzine ze Szwajcarii zazwyczaj poszukują Au Pair na okres roku lub roku szkolnego (od września do czerwca). Jak zostać Au Pair i wyjechać do Szwajcarii? Jeśli masz 18-29 lat, komunikatywny j. obcy i lubisz dzieci,  wystarczy wstępna rejestracja na stronie Prowork Au Pair i następnie uzupełniasz online aplikację aplikację Au Pair room aby rozpocząć rozmowy z rodzinami goszczącymi ze Szwajcarii. Prosta procedura aplikacyjna i proces doboru rodzin we współpracy z doświadczonym biurem partnerskim w Szwajcarii – z każdą potencjalną rodziną rozmawiasz przez Skype i w przypadku akceptacji podpisujesz umowę kontrakt Au Pair Szwajcaria z warunkami Twojego pobytu Au Pair. Rodzina goszcząca opłaca dla Ciebie koszty podróży/ bilet lotniczy z Polski do Szwajcarii. Jeśli masz już doświadczenie jako Au Pair w USA, Wielkiej Brytanii czy innym kraju i planujesz kolejny wyjazd, wybierz Au pair Szwajcaria!
Znasz dobrze angielski? Naucz się kolejnego języka od podstaw! Jako Au Pair w Szwajcarii zapewniona nauka drugiego języka od podstaw – wybierz kurs j. niemieckiego czy francuskiego, który opłaci Twoja rodzina goszcząca w Szwajcarii! Praca i nauka w Szwajcarii to ciekawy gap year! Jeśli wyjeżdżałaś już z Prowork Au Pair – specjalna oferta dla naszych byłych Au Pair. Odbierz rabat 200 zł i zaplanuj Twój kolejny wyjazd Au Pair. Ucz się języków z Native speakerami! Zostań Au Pair Szwajcaria.

Udostępnij Udostępnij Więcej Au Pair News