Au Pair News

Talk & go au pair world! Europa Au Pair bez opłat!

Talk & go au pair world! Europa Au Pair bez opłat! AU PAIR w Europie aplikuj bezpośrednio na stronie Prowork Au Pair i zostań Au Pair w Anglii, Hiszpanii czy Szwajcarii bez żadnych opłat! Zarejestruj się na stronie Prowork, przeglądaj nowe oferty rodzin z Europy i zamieszkaj z Native speakerami na parę miesięcy! przełam barierę językową. 
Jak to działa?
Prowork Au Pair, bazując na 20 letnim doświadczeniu w organizowaniu wyjazdów Au Pair do wielu krajów, przygotowało dla Was BEZPŁATNE narzędzie Talk & go au pair world! do szybkiego samodzielnego aplikowania na oferty rodziny z jednoczesnym wsparciem ze strony zaufanych agencji partnerskich za granicą! Zatem, w odróżnieniu od typowych serwisów online, teraz możesz wybrać zweryfikowane oferty au pair. Ponadto masz zapewnione wsparcie podczas doboru rodziny, potwierdzenia warunków wyjazdu i kontakt po wyjeździe do rodziny goszczącej.

Program Au Pair Europa
Oferta dotyczy tylko wyjazdów do krajów EU. W przypadku gdy aplikujesz do programu Au Pair USA wymagana pełna procedura agencyjna 

Talk & go au pair world! Jak zostać Au Pair w Europie i znaleźć rodzinę goszczącą z Prowork Au Pair? 

 1. Zarejestruj się na www.prowork.com.pl i załóż bezpłatne Konto Au Pair
 2. Potwierdź rejestrację i aktywuj Twoje Konto Au Pair (otrzymasz mailem link aktywacyjny)
 3. Zaloguj się na Twoje Konto Au Pair  i uzupełnij w j.angielskim Formularz Au Pair, dołącz CV (eng).Uzupełnij wszystkie wymagane informacje. Jest ważne aby Twoja aplikacja była szybko rozpatrywana przez rodziny i biura partnerskie.
 4. Aplikuj bezpośrednio na wybrane oferty Au Pair publikowane codziennie na stronie Prowork Au Pair. Jednocześnie możesz aplikować na oferty do wielu krajów w Europie. W zależności od oferty umawiać się rozmowy z rodzinami lub biurami partnerskimi na rozmowy Skype, Whatsup czy Messenger.
 5. W przypadku wzajemnej akceptacji rodzina powinna przesłać dla Ciebie pisemne Zaproszenie/Umowę na pobyt Au Pair z warunkami uczestnictwa zgodnymi z obowiązującymi przepisami w danym kraju. Pamiętaj, że warunki uczestnictwa w programie Au Pair w krajach europejskich znajdziesz na stronie Prowork Au Pair.
 6. Zaproszenie/ Umowa Au Pair powinna zawierać następujące informacje: Dane Kandydata/ Au Pair, dane rodziny goszczącej, w tym adres i dane kontaktowe, data rozpoczęcia pobytu, długość pobytu, okres wypowiedzenia (zazwyczaj obowiązuje 2 tygodnie wypowiedzenia).
  Ponadto w zaproszeniu muszą się znaleźć obowiązki Au Pair ( maksymalnie 30 godzin tygodniowo),
  Warunki oraz świadczenia zapewnione dla Au Pair. Będą to: wynagrodzenie Au Pair, koszty podróży (np. Szwajcaria, UK – koszty przelotu pokrywa rodzina goszcząca), koszty kursów językowych (np. Szwajcaria i UK – oplata/dopłata do kursów językowych), płatny urlop, ubezpieczenie, bilet miesięczny. Przykładowy wzór umowy znajdziesz na swoim Koncie Au Pair.
 7. Pamiętaj o ogólnych zasadach  bezpieczeństwa. Nie przesyłaj rodzinom żadnych kopii swoich dokumentów, ani żadnych opłat! Rejestracja i dobór rodzin Au Pair
  w Europie na podstawie ofert dostępnych na stronie Au Pair jest całkowicie BEZPŁATNY.
 8. Prowork Au Pair udostępnia bezpłatnie narzędzie Talk & go au pair world! umożliwiające założenie Konta Au Pair i samodzielne aplikowanie na oferty oraz bezpośredni kontakt z ogłoszeniodawcami ( rodziny goszczące i agencje partnerskie) ale nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ofert ani wzajemne ustalenia stron i ewentualną realizację warunków umowy.
  W przypadku pytań/ wątpliwości prosimy o kontakt na biuro@prowork.com.pl
Udostępnij Udostępnij Więcej Au Pair News