Au Pair News

Tea time i Au Pair Gap Year Anglia!

Tea time i Au Pair Gap Year Anglia! Czas na jesienne promocje! 50% zniżki na wszystkie wyjazdy Au Pair Europa! Wyjedź na Gap Year do LONDYNU i szlifuj Angielski z Native speakerami! Angielska herbata jesienią i szkoła językowa w Wielkiej Brytanii! Zostań Au Pair i zamieszkaj z brytyjską rodziną w Londynie czy okolicach! Do wyboru rodziny z Londynu, Oxfordu, Kent, Salisbury i innych angielskich miast poszukujące Au Pair do opieki nad dziećmi na 6 mcy + ( większość ofert na 8-10 m-cy)! Uproszczona procedura online, nie wymagane prawo jazdy! Jeśli lubisz dzieci i chcesz wyjechać do Anglii, zaplanuj twój Gap Year w Londynie juz teraz. Więcej informacji Jak zostać Au Pair w Wielkiej Brytanii!

Wszystko o Au Pair Anglia w skrócie:
Au Pair Anglia wymagania: wiek 18-29 lat, angielski do prostej komunikacji, chęć do opieki nad dziećmi ( doświadczenie w rodzinie, sąsiedztwie), gotowość do wyjazdu na min. 6 mcy+
Au Pair w UK ma zapewnione: przelot do UK, kieszonkowe 80-120 funtów/tydz, własny pokój i wyżywienie, dopłata do kursów angielskiego 240 funtów/ rocznie.
Obowiązki Au Pair w UK: pomoc w opiece nad dziećmi do 30 godzin/ tydz
Skorzystaj z aktualnej promocji na wyjazdy AU PAIR Gap Year Europa i 50% zniżki!
Twój koszt udziału w programie tylko 345 zł! Wstępna rejestracja i informacje na www.prowork.com.pl Oferta ważna do 7 października/ wyjazdy dowolny termin w 2018!
Ofertą objęte wszystkie wyjazdy Au Pair Europa: Wielka Brytania, Szwajcaria, Hiszpania, Włochy, Francja i Islandia na pobyty od 8 m-cy z @proworkaupair
zdjęcie by: @sokeriorava_ 

 

Udostępnij Udostępnij Więcej Au Pair News