Au Pair USA 2018 ubezpieczenie bezplatnie na 1 mln usd!

TERAZ ubezpieczenie dla Au Pair USA - BEZPŁATNIE polisa na 1 000 000 USD ( 1 mln usd)! 
Warunki ubezpieczenia  dla osób wyjeżdżających jako Au Pair do USA za pośrednictwem biura Prowork Au Pair.
Jako Au Pair USA z Prowork Au Pair
masz zagwearatnbowane ubezpieczenie w wersji rozszerzonej za "0" zł.
Wartość polisty ubezpieczeniowej na cały okres kontraku jako au pair w USA - to w zależności od organizatora wynosi 1.000 000 USD ( wyjazd z  INTEREXCHANGE ) lub 500 tys. USD.
 W przypadku wyjazdu z Prowork AuPair Twoje ubepieczenie jest BEZPŁATNE ( w wersji rozszerzonej). Twój wyjazd Au Pair do USA jest objęty ochroną ubezpieczeniową od momentu rozpoczęcia twojej podróży (od dnia wylotu z kraju). Szczegółowe i pełne warunki ubezpieczenia zawarte sa w polisie jaką otrzymujesz podczas składania aplikacji Au Pair z Prowork.
Porównaj warunki ubezpieczenia jako Au Pair USA, wybierz opcję z rozszerzonym ubezpieczeniem w cenie programu Au Pair USA. 
Nie musisz dopłacać za ubezpieczenie rozszerzone!
Więcej informacji - skontaktuj sie z Prowork Au Pair: prowork@prowork.com.pl 

Najczęstrze pytania o ubezpieczenie dla Au
 Pair w USA

1. Czy moge jechać do Stanów jako au pair USA z podsawowym ubezpieczeniem? 
Formalnie możesz wyjechać z polisą podstawową ( np. na 100/200 tys usd), ale pamiętaj, że koszty leczenia w USA są b. wysokie i w przypadku konieczności skorzystania z pomocy medycznej, ta kwota nie będzie wystarczająca

 2. Czy ubezpieczenie rozszerzone zapewnia zwrot wszelkich ewentualnych kosztów leczenia podczas mojego pobytu  Au Pair w USA 

Każda, nawet, najdroższe polisa ma swoje warunki i ograniczenia, jednak ubezpieczenie w wersji rozszerzonej na 1 mln USD ( czy tez na 50 000 usd) obejmuje szeroki pakiet ubezpieczenia podczas całego rocznego pobytu Au Pair w USA . Zapytaj o Szczegółowe warunki Twojej polisy w wersji rozszerzonej podczas wypelnianai aplikacji Aupair.
3. Czy moja polisa /ubezpieczenie rozszerzone obejmuje tylko koszty opieki medycznej?
Twoja polisa obejmuje też koszty ubezpieczenia bagażu, odszkodowania, koszty podróży do/z kraju w uzasadnionych wypadkach/transportu medycznego i inne
4. Czym się różnią różne ubezpieczenia oferowane przez agencje dla au pair w USA ? czy ubezpieczenia, ze ktore trzeba płacić są lepsze dla mnie?
Każda polisa ubezpieczeniowa (  w tm ubezpieczenie dla au pair w USA )  ma określoną wartość polisy / gwarantowanej kwoty ubezpieczenia oraz szczegółowe warunki i zakres ubezpieczenia.  Przed wyborem agencji, gdzie złożysz aplikację do programu Au Pair USA
sprawdż i porównaj oferowane polisy zarówno pod katem wartości danej polisy jak i opłaty jaką muszsz dodatkowo ponieść. Często koszt polisy w wersji rozszerzonej jest wyższy niżopłata programowa.
Z całą pewnością nie decyduj się na wyjazd z ubezpieczeniem podstawowym!

Porownaj Program Au Pair USA:
Ubezpieczenie z Prowork Au Pair    i inne agencje / Koszty i wyskość polisy


ubezpieczenie ROZSZERZONE /polisa na 1 000 000 zł  - BEZPŁATNIE w pakiecie progamu dla każdego Uczestnika Programu Au Pair USA /wyjazd z amerykańską organizacją INTEREXCHANGE ( lub 500 000 z organizacją APC).
W przypadku obu ofert zagwarantowane ubezpieczenie rozszerzone. Zgłaszając się do programu z Prowork Au Pair, wybierasz ktora organizacja w USA będzie realizować Twój pobyt Au Pair :-)


Au
 Pair USA z Prowork Au Pair 
Kieszonkowe: 790 USD/mies.
Kursy językowe opłacane przez rodzinę
Bilety opłacane przez rodzinę
2 tygodnie płatnego urlopu
BEZPŁATNIE polisa Au Pair na 1 mln USD w pakiecie programu z Prowork Au PAIR.


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair