Au Pair News

Zamieszkaj w Szwajcarii jako Au Pair! przelot i kursy gratis

Zamieszkaj w Szwajcarii jako Au Pair! przelot i kursy gratis. Poznaj jeden z najpiękniejszych krajów w Europie na codzień! Możesz zamieszkać ze szwajcarską rodziną jako Au Pair i w zamian za pomoc w opiece nad dziećmi 30 godz/ tydz. ucz się niemieckiego czy francuskiego i poznaj Szwajcarię! Rodzina goszcząca opłaca dla Au Pair bilet lotniczy do Szwajcarii, Kurs językowy ( do wyboru niemiecki lub francuski), ponadto masz 20 dni płatnego urlopu i 700 CHF kieszonkowego na własne wydatki! W Szwajcarii mieszka b. dużo międzynarodowych rodzin z całego świata i bez problemu możesz komunikować się po angielsku, nie musisz znać niemieckiego czy francuskiego aby zostać Au Pair w Szwajcarii! Nie jest też wymagane prawo jazdy
( a jest to obowiązkowy warunek aby zostać au pair w USA) do wyboru jest zazwyczaj dużo rodzin z Zurichu, Lozanny, Winterberg, Genevy  i innych miast! Możesz złożyć aplikację i wyjechać jako Au Pair do Szwajcarii nawet w ciagu 2-3 tygodni!
Jeśli lubisz spędzać czas z dziećmi, kochasz naturę, góry i chcesz zamieszkać w Szwajcarii dowiedz się więcej jak zostać  Au Pair Szwajcaria  i zobacz wybrane oferty rodzin ze Szwajcarii, które zaproszą Au Pair! Lista rodzin na bieżąco jest modyfikowana  i dobór rodzin jest indywidualny zgodnie z Twoimi preferencjami i kryteriami! Teraz duży wybór rodzin dla Au pair na wyjazd od sierpnia/ września 2018!
Zostań Au pair w Szwajcarii z Prowork Au Pair i znajdź swój perfect match! W przypadku akceptacji otrzymujesz pisemny kontrakt po akceptacji z rodziną.
Zdjęcie dzięki Ania @ana_smiley79, obecnie Au Pair w Szwajcarii i wcześniej w USA!

Udostępnij Udostępnij Więcej Au Pair News